111

Торік, на другий день Великодня, тернопільська інтернет-газета “Про все” писала про не надто розумних львів’ян, які традицію обливання перетворювали на казна що.

Як відомо, в “обливаний” понеділок хлопці ходили до дівчат, обливали їх джерельною водою, а ті натомість дарували їм писанки.

Відео 20 хвилин

Цього року ця традиція з надмірним обливанням перекинулась на юних тернополян.

Придурки і обливний понеділок (фото та відеорепортаж)1 comment

  1. Олена

    Перетворили традицію у знущання. Поливали і своїх, і чужих, зовсім незнайомих дівчат. Поливали до пізнього вечора, коли було вже досить зимно, а сонце давно сіло, поливали немилосердно, намочуючи одяг нарядно вбраних дівчат, незадумуючись про його вартість і не припускаючи думки, що дівчина може мати далеко не веселий настрій (наприклад, йти з поминок), поливали незнайомок водою з фонтанів (явно не джерельною), не припускаючи, що котрась, можливо, нездорова. Кому потрібна така традиція, яка псує настрій і дорогі речі, коли вода заливається у кишені і в сумочки, намочуючи дорогі телефони, коли мокра до нижньої білизни дівчина добре змерзає, поки добереться від Центру до Баму чи “Аляски”? Вже чисто позвихувалися на національних традиціях, довівши їх до абсурду.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.