111

Сьогодні у християнському та націоналістичному Тернополі у Страстну п’ятницю справжнє “пекло”: приїжджий “лунапарк” включив наскільки гучну музику, що її чують мешканці центру і масиву “Дружба”. На диво й репертуар російськомовний. Пережохожі тернополяни дивуються – як такий бедлам дозволили в свободівській міській раді. Тернополяни, які телефонували вчора зі скаргами на довідкову службу 1580 лише дізналися, що атракціон дозволили в управлінні торгівлі. Керівник управлінняторгівлі Василь Хомінець вислухавши  журналіста “ПРО ВСЕ”, порадив звернутися до управління культури, яким керує Олександр Смик або в управління житлово-комунального господарства. Пан Василь навіть би сам звернувся до підприємця, щоб по-людськи владнати проблему.

На жаль, дотелефонуватися до Олександра Смика нам не вдалося. Написали есемеску меру.

Російськомовна попса наразі б’є усі рекорди в децибелах гучності.

Ми зателефонували о 14 годині 55 хвилин на службу 1580 і нам пообіцяли вплинути на таку ситуацію.

P.S.

О 15 годині ми поспілкувались з начальником управління культури Тернопільської міської ради Олександром Смиком. За його словами, атракціон не отримував жодного дозволу на подібну діяльність у Тернополі. Напевне, це на свій страх і ризик взялися робити підприємці із сусідніх торгових закладів у страстний тиждень. Тернополянам пан Олександр порадив звернутися у службу 1580 і попросити виїхати комунальну поліцію на таке паскудство.

P.P.S. У 15 годині 15 хвилин музика перестала гриміти. Чия це “заслуга” – наразі невідомо.

1 comment

  1. Баба Параска

    Що було б, якби цей атракціон із звіриним музичним ревом встановити під вікнами Надала в Байківцях, Хомінця і Смика?… Як людям відпочити після напруженого трудового дня і цього проклятого життя, Надал?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.