111

Головний редактор часопису Тернопільської міської ради Інна Сирник поділилась першими враженнями та фото від днів моди у файному місті. Голред “Тернополя вечірнього” написалау Фейсбуці:В моді жовтий колір , балетки, довгі спідниці))) так казав Андре Тан на Тернопільських днях моди))” і “)))) а також модні усі ультраяскраві кольори та міні-плаття в поєднанні з каблуками, та туніка в поєднанні зі штанами- , Андре Тан.”

***

З неофіційних джерел, з бюджету показів моди – 100 тисяч гривень – він забрав 50% гонорару.

***

– Чому Андре Тан не плакав від щастя на показі, він же така тонка натура, його так добре сприйняли тернополяни?
– Боявся, що туш потече.

***

Судячи з вигляду Андре Тана, який не надто не модно одягнувся, одразу видно, що в село збирався))

***

Дівчата-моделі, які були босі, з мозолями на ногах демонстрували “трав’яну” колекцію

***

-Як вам показ,- питає журналіст колегу.

– Та запам’яталось якесь одоробло повоєнних років… у вицвілому жовтому..як з могили підняли…

– А для мене дивно: одні в хутрі ходять – другі босі – не розумію я моди сучасної. А чого це Андре  Тан взутим прийшов? І без хутряної шапки))17 comments

 1. також мені..

  Андретану на вечерю мікрофони подали.. добре що хоч крісло бантами не пов’язали.

 2. Верста Юлія

  Як не обісрете то не проживете….:)до чого тут мозолі шось взагалі не поняла)По траві ходити приємно, навіть дуже:)
  – “Та запам’яталось якесь одоробло повоєнних років… у вицвілому жовтому..як з могили підняли…”….Добре шо хоть запамяталося:))
  Якшо хочете сказати своє “ФЕ” обгрунтовуйте його…а не кажіть просто слова які відношення до побаченого показу взагалі не мали…:)))Катерина ти ліпша:)знай це….

  1. Марія Пелехата

   як не “понімаєте”, то й не береться коментувати. написали правду. просто вона багатьом неподобається. маєте іншу думку- аргументуйте, а не принижуйте…

   1. Катерина Тимочко

    Гарна та людина, яка душею добра. Не тримає образ на інших і посміхається навіть тим, хто зробив їй боляче. Людина гарна своєю честю, коли слово тримає , слів на вітер не кидає і вірна

 3. Верста Юлія

  Пишуть про Андре Тана і про Катю Тимочко це вже рівень:)))щоби ви не балакали….)))всі говорють про Катю люди в захваті і це не приховати)

 4. Верста Юлія

  Бачу вас страшенно надихнув Каті показ раз виставили практично її фото)такі смішні якісь, аж настрій піднявся що аж так запам’яталося:)

 5. Тарас Семенина

  якийсь такий сайт кончений..кожну подію стараються пообсирати.. в самий реклама “Имбирь – лучший уничтожитель жира! Минус 1 кг в сутки, если…” . Перш ніж критикувати- потрібно бути експертом в піднятому питанні..

  1. Марія Пелехата

   нормальний сайт – реально оцінюють події

 6. Тарас Бублік

  Було два покази що визвали хоча б якісь емоції у глядачів – це Катерини Тимочко із зеленою травою, і Андрія Тищенка тому що він Андре Тан! )))
  Аааа і забув, були ще емоції, правда не позитивні – це убогий фуршет і відсутність wi-fi у “дорогому” ресторані )))

 7. Катерина Тимочко

  Був час, коли дивувало хамство, тепер дивує ввічливість.

 8. Ліля

  Тарас, фуршет- це не заслуга ресторану, а організаторів. За скільки заплатили- стільки й офіціанти подали. І ще одне, wi-fi там є, видно, телефон у тебе не для “дорогого ресторану”!

 9. Тарас Бублік

  Я там був не з телефоном а з MacBook Pro (це такий сріблястий ноутбук з яблучком на кришці ))) Так, wi-fi мережа є, згіден, а ось до інтернету не підключена… І пароль знає чуть не власник цього “закладу”…

 10. Наталя

  Шановна автор цієї статті..хотіла б я подивитись на ваш стиль і на ваші “ідеальні” ноги..і скажу вам,що в першу чергу гнобити наших місцевих дизайнерів не дуже низько..тимбільше на показах оцінюють колекцію а не мозолі чи траву…напевне ви просто більше нівчому не розумієтесь.Та і стаття ніпрошо…тому що нічим не підкріплена.по великому рахунку,бо буласвыдком що показ Андре Тана і Каті Тимочко всім сподобався!

 11. Тернополянка

  Якась дивна стаття, як на мене… Пробачте за скромну думку, проте я вважаю, ми не в праві судити людей, котрих не так добре знаємо, до того ж так негативно відкликатися про мистецтво тим, хто ніколи не належав йому, низько і викликає огиду. Мабуть, автор статті гострий на язик і забув, що обов’язок журналіста – подавати події в нейтральному світлі, аби читачі самі змогли оцінити їх, а не нав’язувати свою думку. Я пораджу цьому “критику” частіше обдумувати своє життя, а не поливати брудом хороших людей, причому публічно. Катерина Тимочко – ти молодець, на лице ретельна підготовка та неординарне творче мислення, удачі в подальшому! 🙂

 12. Незалежна думка

  Народ! Якщо чесно, то професіоналів видно з далека…Люди які досягли вже певного рівня, без пафосу, без понтів, (а якщо з понтами, то хоча виправданими.) знають принаймі що таке показ і не дивлячись чи це показ в Парижі, чи в Тернополі…Професіонал, залишається професіоналом!!! Смішно читати ці несинітниці))) І що ще можу додати, за рахунок таких людей які на подіум сиплять травичку, сіно, зерно, пшеницю, рівень проекту буде залишатись на рівні села. Ніби то всі в захваті, але де ж професіоналізм? Нічого особистого, але багато є притензій, особливо до наших ТернопЕЕЕльсььььких МУУУдеееееельеееееріффффффффффф.

 13. Оксана

  Добрий день! не підкажете, тут мало бути плаття морської хвилі з ручною вишивкою( бісер)???
  дякую*

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.