111

Минулого року, наприкінці листопада, офіс обласної організації партії “Фронт змін”  почали здавати в оренду за 2500 доларів на місяць. Дана інформація мала велечезний резонанс. Правда, офіс так і не здали в оренду. Нині ціна оренди становить о 200 гривень за квадратний метр ( здається 106 квадратів). Здається офіс разом зі всією партійною атрибутикою Арсенія Яценюка. Принаймні, ріелтори агенції нерухомості “Яворина”, яка займається цією справою, дивували підприємців портретами Яценюка і прапорами ФЗ.

Кажуть, що Роман Заставний, який “стибрив” дане приміщення з комунальної власності міста, як і ресторан “Україна” (нині “Файне місто” і бар “Золота підкова”) таким чином помстився Арсенію Яценюку за “непрохідне похоронне місце” у списку опозиції до Верховної Ради. Але чому Ігор Побер закриває офіс партії УДАР у Чорткові – не зрозуміло. Чи то партія не має коштів фінансувати оренду 54 квадратів, чи то дешевше приміщення знайшлося – невідомо. Наразі прихильники Кличка здивовані, що на офісі УДАРу написано, що його можна купити чи взяти в оренду. Де ж буде приймальня ударівців – наразі невідомо. Відомо лишень, що офіс можна орендувати за 2500 гривень на місяць чи купити за 65 тисяч доларів.

Чортківчани, з якими ударівці так і не розрахувались за парламентські вибори, сподіваються, що після продажу офісу, ударівці нарешті розрахуються з боргами перед агітаторами, членами комісій, спостерігачами.1 comment

 1. Петричка Олександр Петрович

  Дане приміщення не є власністю партії “УДАР” . Воно було надане в безоплатне користування Чортівській міській партійній організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” на невизначений термін.Оскільки Побер І.М. є діючим Народним депутатом України, то приміщення для громадської приймальні Народного депутата надається із комунального житлового фонду зг.із поданими документами на відкриття громадської приймальні.На сьогоднішній день такий пакет документів готується до подання розпоряднику комфондом. Партія в Чорткові є, була і буде, та займається покладеними на неї, згідно законодавством та Статутом партії,обов”язками.
  P.S. Основний критерій, який відрізняє ПРОФЕСІЙНОГО журналіста від “ПИСАКИ”-це НЕУПЕРЕДЖЕННІСТЬ до осіб,місць,політичних сил,обєктів… тощо! Професіонал!,ніколи не дозволить собі використовувати не провірені дані та вигадані події,ще і видавати-це все за реальність.
  Таких людей я називаю:-ПЛІТКАРЯМИ! І це я знаю не з чиїхось слів… Мій рідний брат,Петричка Руслан Петрович,є провідним журналістом Голосу Америки,ведучим програми Час Тайм у Вашингтоні. І тому він професіонал,що пліткарством,вигадуванням матеріалів і репортажами на замовлення не займається,не дозволяє журналістська етика! А вам, я можу тільки побажати успіхів. Будьте професіоналами тому, що вам ще так далеко до цього.

  З Повагою:
  Голова Чортківської міської організації ПП”УДАР Віталія Кличка”
  Петричка Олександр Петрович

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.