У Чорткові продають … партію УДАР, а в Тернополі нікому не потрібен “Фронт змін”

Поділитися

Минулого року, наприкінці листопада, офіс обласної організації партії “Фронт змін”  почали здавати в оренду за 2500 доларів на місяць. Дана інформація мала велечезний резонанс. Правда, офіс так і не здали в оренду. Нині ціна оренди становить о 200 гривень за квадратний метр ( здається 106 квадратів). Здається офіс разом зі всією партійною атрибутикою Арсенія Яценюка. Принаймні, ріелтори агенції нерухомості “Яворина”, яка займається цією справою, дивували підприємців портретами Яценюка і прапорами ФЗ.

Кажуть, що Роман Заставний, який “стибрив” дане приміщення з комунальної власності міста, як і ресторан “Україна” (нині “Файне місто” і бар “Золота підкова”) таким чином помстився Арсенію Яценюку за “непрохідне похоронне місце” у списку опозиції до Верховної Ради. Але чому Ігор Побер закриває офіс партії УДАР у Чорткові – не зрозуміло. Чи то партія не має коштів фінансувати оренду 54 квадратів, чи то дешевше приміщення знайшлося – невідомо. Наразі прихильники Кличка здивовані, що на офісі УДАРу написано, що його можна купити чи взяти в оренду. Де ж буде приймальня ударівців – наразі невідомо. Відомо лишень, що офіс можна орендувати за 2500 гривень на місяць чи купити за 65 тисяч доларів.

Чортківчани, з якими ударівці так і не розрахувались за парламентські вибори, сподіваються, що після продажу офісу, ударівці нарешті розрахуються з боргами перед агітаторами, членами комісій, спостерігачами.

Коментарі

Leave a Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Вся Тернопільська область вже годину очікує на губернатора Хоптяна

Для безпеки “комуністів” у Тернополі привезли два автобуси спецназу