111

27 травня Всеукраїнський громадський проект «Відкрий Україну через позитив» запускає інформаційну кампанію «Всеукраїнський тиждень новин про маленьких українців», присвячену Міжнародному дню захисту дітей 1 червня.

Мета ініціативи – висвітлення й поширення інформації про життя та розвиток (спортивний, творчий, особистісний) дітей в Україні, їх досягнення як всередині, так за межами країни, а також новин про створення й збільшення можливостей для розвитку дитячого потенціалу.

Участь у кампанії візьмуть близько 15 українських ЗМІ, а також громадські організації й благодійні фонди.

Всеукраїнський громадський проект «Відкрий Україну через позитив» стартував у березні 2012 року. Його мета: відродити і підтримувати в українцях почуття національної гордості за свою країну і співвітчизників; відкрити Україну світу з іншого боку – завдяки усвідомленому пошуку, створенню й поширенню позитивних новин про Україну й українців; сприяти формуванню збалансованого іміджу України у світовому медіа-просторі, а також зміцненню двосторонніх відносин у сфері культури, освіти, туризму, соціуму, економіки і т.д.

Учасниками проекту є не лише жителі регіонів України, але й громадяни США, Англії, Швеції, Франції, Німеччини, Туреччини, Іраку, Ірландії, Росії та Бельгії.

 

Контакти проекту: Positiveukraine2013@gmail.com, https://www.facebook.com/groups/positiveukraine/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.