111

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» – це кращі 40 фотографій, обрані з 620 світлин, які були надіслані з усіх куточків України на ІІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Фотокамери учасників зафіксували миті благодійності в галузі освіти, культури, охорони здоров’я та в соціального захисту, спорту, у житті громад та ініціативах громадян. Вони продемонстрували, як волонтерство змінює світ і якою бачать благодійність діти.

 

Фотоконкурс проходив восени 2012 р. Заснував його Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

 

Фотовиставка вже побувала в Кіровограді, Харкові,Черкасах, Житомирі, на черзі унікальну можливість отримує Тернопіль завдяки ГО «Файне місто».

Після Тернополя фотовиставку відправиться в Івано-Франківськ, Запоріжжя, Вінницю, Кривий Ріг, Сімферополь та Ужгород.

 

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» пропонує відвідувачам нетривіальні сюжети про людей, які нечасто потрапляють у кадр, Ці маленькі герої розкриють таємницю: як ставати багатшими, багато віддаючи, і як ділитися щастям, будучи обділеними.

Більше про фотоконкурс – на сайті http://www.photo.blagodiynist.info/. (там же фотки робіт)

Відкриття фотовиставки відбудеться 11 червня о 13.00 за адресою бульвар Т. Шевченка , 27 Український дім « Перемога»

Триватиме фотовиставка до 17 червня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.