111

Минулої суботи у Тернополі відбувся парад випускників. Було дуже гарно. Про це тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” писала у фоторепортажах. Сьогодні інтернет-сайт Цензор.нет розповів про унікальний випускний в Сербії.

Випускники гімназії в Сербії прийшли на свій випускний бал у футболках та джинсах.

Випускники гімназії 40-тисячного містечка Пірот в Сербії вирішили відмовитися від дорогих суконь і костюмів на випускний вечір. Заощаджені таким чином гроші підлітки вирішили віддати важкохворим дітям зі свого міста, які потребують допомоги, – повідомляє сербське телебачення, передає Цензор.НЕТ.

Під час акції школярі та викладачі зібрали 310 тисяч динарів (приблизно 2750 євро). Ці гроші вони передали трьом сім’ям з тяжко хворими дітьми. Зокрема, в урочистому залі гімназії були передані гроші для 12-річного Предрага Потіча, хворого на ДЦП, для 11-річного Матея Лазаревича, який переніс 7 операцій, та 5-річного Чеди Тошича, також хворого на ДЦП. Після урочистостей у гімназії випускники пройшли по центру міста у футболках з написом “Твої 5 хвилин блиску – чиясь ціле життя. Вчорашні школярі кажуть, що вони хотіли зробити щось таке, щоб їх запам’ятали, а також дати приклад наступним поколінням.

3 comments

 1. Це - я

  Дуже цікава і резонансна тема і стаття, навіть дещо конфліктна.
  А суть інформації є надзвичайно корисною і повчальною,
  Сербія, у минулому – супер тоталітарна держава – надає приклад високої культури, міцного, свідомого, згуртованого і гуманного громадянського суспільства, а також дає фори багатьом сталим та новим демократіям.
  Впевнений, що такі і подібні вчинки – є гідні детального аналізу, осмислення, пошанування та використання.
  P.S. Передбачаю, що наведений у статті факт, як і мій коментар до нього, багатьма сприйметься скептично.

 2. також мені..

  Підтримую беззаперечно: по перше – згуртовує, по друге – виховує людські якості, по третє – спонукає задуматись а чим ти можеш допомогти..
  Великі справи починаються з маленьких вчинків. А усвідомити Це нам зараз ой як потрібно.

 3. !

  Це фото кидає у тінь найдорожчі та найвишуканіші сукні…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.