111

 


Держфінінспекція в Тернопільській області за січень-травень 2013 року забезпечила відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму понад 11,2 млн грн.

        Усього ж за 5 місяців виявлено порушень, що призвели до втрат, на 14 млн грн.

Загалом із початку року контрольними заходами охоплено 91 об’єкт.

За результатами ревізій та перевірок в якості спеціалістів, що їх провели фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області у січні-травні цього року, складено 8 протоколів про корупційні діяння. Окрім того, за матеріалами ревізій,  переданих правоохоронним органам, розпочато 75 досудових розслідувань, за результатами перевірок в якості спеціалістів – 41.

До адміністративної відповідальності притягнуто 513 осіб. За вчинені фінансові порушення 22 особи  звільнено з займаних посад.

Завдяки діям фінансових ревізорів до бюджетів різних рівнів повернуто майже 2,3 млн грн.

 

 

 

         Прес-служба Держфінінспекції

         в Тернопільській області

 

1 comment

  1. ФорсМажор

    Така сума так званих “порушень” в нашій країні відбуваються через надмірну забюрократизованість, що одна дія оформляється стома документами і якись один не так заповнив або не не тому бланку, і все вже є порушення, хоча насправді ніхто нічого собі не взяв, просто через стількасот законів люди вже незнають як правильно і на якому бланку зробити та й не встигають фактично оформити всі документи так як їх дуже багато на одну лише операцію, ось так в нас получаються штрафи, а реальних порушень і зловживань певно буде наполовину вищевказаній сумі!! отже це ганьба нашій бурократії , і не має нам чим хвалитись, бо це ганьба!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.