111

14-16 червня цього року в м.Києві відбувся фінал турніру з міні-футболу на «Кубок Генерального прокурора України» серед команд прокуратур, які стали переможцями регіональних відбіркових турнірів
Участь у 2-ох фінальних поєдинках взяли команди прокуратур з 6-ти областей та команда Генеральної прокуратури України. У своїй підгрупі тернополяни посіли 1-ше місце, обігравши команди Львівської області та Генеральної прокуратури України, що дозволило грати у фіналі турніру, де в результаті напруженої боротьби поступилися суперникам з Київської області. Поряд з цим, кращим воротарем турніру визнано Юрія Микитюка, який захищав ворота команди прокуратури Тернопільської області.

«Наша команда показала не тільки хорошу гру, але і злагодженість в діях та повне взаєморозуміння на полі, – зазначив Геннадій Мовчан після завершення матчів. – Однак гра – є гра. Ми вітаємо переможців і бажаємо їм та нашій команді нових спортивних здобутків».

Нагадаємо, що у відбірковому турнірі, що проходив у м.Тернополі 25 травня поточного року тернополяни у всіх трьох матчах переграли суперників з прокуратур Чернівецької, Рівненської, Волинської областей та вибороли право грати у фінальних поєдинках.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.