Я зареєструвався як приватний підприємець на другій групі спрощеної системи оподаткування. Торгую в магазині продуктами харчування та пивом. Чи потрібно подавати звіт та сплачувати 1.5 % збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства?

          Відповідає головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Тернопільської об’єднаної ДПІ Павло Копча.

         Не потрібно, оскільки пунктом 297.1 статті 297 Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями передбачено, що платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності зі збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Напишіть відгук