111

Колишні нардепи від Тернопільщини Джоджик і Полянчич, колишній керівник Тернопільського облвиконкому, екс-спікер Олександр Ткаченко та інші патрійоти потрапили в дослідження Української правди

Українські депутати мають набір пільг, які виглядають дико в цивілізованому світі. Серед іншого, їм видають спеціальні автомобільні номери серії ВР.

Це – знак недоторканості на дорозі, про що знає кожен інспектор ДАІ.

На депутатів Верховної Ради виділено близько тисячі номерів:
від АА 0001 ВР до АА 0499 ВР;
від АА 1001 ВР до АА 1499 ВР.

Жоден з них не був виданий поза волею народного обранця – для їх отримання потрібне персональне звернення.

Деякі депутати отримували по два, а то й і по три номери ВР, прикрашаючи цими знаками приналежності до вищої касти машини своїх дружин, друзів та охоронців.

“Українська правда” та рух “Чесно” майже рік збирали цю базу. Ми офіційно отримали від апарату Верховної Ради інформацію, за яким народним депутатом закріплено номер ВР.

Станом на 13 червня, початок проекту, наша колекція нараховує 118 номерів ВР. База буде поновлюватися. Сподіваємося, що вірус публічності змусить депутатів відмовитися від дикої практики самоідентифікації як людей іншого сорту.

1 comment

  1. Це - я

    Мерзотники! За ними плаче сафарі.
    Пропоную усім українцям ігнорувати усіх політиків (перепрошую, запроданців – політиканів), усі політичні організації (партії, рухи, блоки, альянси, всеукраїнські об’єднання тощо) та усі їхні дешеві піар -шоу – акції, а також припинити брати участь у виборах усіх рівнів. Тотальна зневага та дискредитація.
    Прийшов час громадянського єднання у неурядових та аполітичних організаціях. Сила і майбутнє народу (нації) – у єдності, освіченості та поінформованості!
    Наша доля – у наших руках. Влада – це МИ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.