111

Замітка тернопільської інтернет-газети “ПРО ВСЕ” Дожилися! У Тернополі храм перетворили на базар!!! викликала інформаційний шторм в області: десятки статей, сотні критичних коментарів у соцмережах, активні пояснення чиновників на радіо та телебаченні. Заступник губернатора з гуманітарних питань Петро Гоч спочатку офіційно заявляє “нє віноватая я, ярмарок сам в тіатр прішол”, потім перекидає стрілки на імпотентну обласну раду, керівник якої має за щастя потримати зонтик губернатору чи меру, а не те, щоб вирішувати такі глобальні питання. Навіть на офіційному сайті облдержадміеістрації псевдопатріот і “тіпа пластун” Гоч заявив, , що на його думку, однією з причин того, що відбувається у театрі є зволікання вищого представницького органу влади області з вирішенням питання призначення керівника драматичного театру. ХОЧА НАСПРАВДІ ПОДАТИ КАНДИДАТУРУ КЕРІВНИКА ТЕАТРУ МАЄ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ! Під чиїм керівництвом працює начальник управління Григорій Шергей питанням є риторичним. Навіть на засіданні комісії облради з питань культури не подавали кандидатури, не те, щоб проект рішення на сесію! А за чиїм сценарієм розписано блокування роботи Тернопільської облради? Гоцула з полонини чи Гоча?

Питання в іншому. Чи проковтне образу амбітний Сергій Тарашевський? Чи вистачить йому мужності все це подати громадськості в реальних фактах? Чи буде він триматися за крісло з приставкою в.о. голови Тернопільської облради?

5 comments

 1. Тернополянка

  ринок необхідно перенести в ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ!

  1. Це - я

   В ОБЛАСНУ ДЕРЖАВНУ АДМІНІСТРАЦІЮ!
   Пане Борис, організуйте на шпальтах Вашого інтернет-ресурсу опитування щодо вказаної пропозиції.

 2. спостерігач

  Все було б смішно, якби не було так сумно..

 3. Віктор

  Приміть бюджет Тернопільскої області і дайте Театру відповідне фінансуваня, а потім вже критикуйте, а іншому випадку всі статті є заказними. Досить клясти водія який попав яму після дощу і хлюпнув на Вас болотом, може варта згадати тих хто повинин опікується тією дорогою?

 4. Томаш

  Який до біса Гоч пластун? Це секта готів. Усі ми памятаємо їхні дикі шабаші у Збаразькому замку…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.