Переключіться на темний режим, який ніжніший для очей.
Переключіться на режим освітлення, який буде більш приємним для очей в денний час.
Послав Бог роботу, та забрав чорт охоту
1.7k перегляди
Поділитися
Саме такою українською приказкою можна охарактеризувати стан прибирання вулиці Миру у Тернополі. На дворі вже середина червня, а востаннє прибиралась вулиця ще перед Пасхою. Не комульниками, а дощем. Проте навіть природня стихія, яка ледь не щодня випадає у Тернополі, не справляється з тією пилюкою, що окупувала одну з центральних вулиць масиву “Дружба”. Чому так нині брудно у Тернополі – “ПРО ВСЕ” вже писало неодноразово.