111

 

           Хочу звернутися до всіх сільських голів, директорів шкіл і керівників інших закладів комунальної власності Збаразького району, а також всіх жителів району: на останній сесії Збаразької районної ради, яка мала місце 14-го червня, відбувся черговий грабунок бюджетних коштів. Більшість депутатів районної ради вирішили, що у селах, школах, будинках культури, дитячих садочках усе в порядку і тому доцільніше виділити кошти на структури, яким вкрай потрібна фінансова підтримка із бюджету.

            Таким чином, замість того, щоб спрямувати кошти на школи, які валяться або дороги, які простіше об’їхати, ніж їхати по них, депутати від ПРиБЮТу направили їх на міліцію (10000 грн.), на прокуратуру (10000 грн.), на податкову (20000 грн.), на ремонт Збаразького стадіону (понад 40000 грн.), на ремонт вестибюлю районної ради (90000 грн)!

            Після такого дерибану грошей і за сприяння депутатів від “опозиційної” Батьківщини скандально-відома голова райради Розвадовська вирішила ще для себе і заступників вибити надбавку у розмірі 50% від укладу, бо ті 260 тисяч гривень, які вони заробили на трьох у 2012 році їм не вистачає… Дивним чином, але депутати відказали голові у надбавці.

            Дуже дивує позиція частини депутатів від Батьківщини. На попередній сесії вони виступали за повне блокування роботи райради, поки Надія Розвадовська займає посаду голови ради, а вже вчора вони голосують за зміни в бюджет, яким фінансують владні структури, які лише займаються переслідуванням опозиції, а голову їхньої партії взагалі кинули за ґрати.

            Хочеться звернутися до народного депутата Василя Деревляного, оскільки його помічник — голова фракції Батьківщини у районній раді особисто голосував за такий бюджет, і запитати чи це позиція всієї партії — фінансувати силові структури замість направлення коштів у села, які на грані виживання?

 

Не байдужий мешканець району

6 comments

 1. Слава

  Роман, ти брехун і провокатор. Я також був на сесії.
  Свободівці голосували за всі питання і ні разу не виступили, не задали ніякого запитання. Бюджет віддали бюджетникам(освітянам і медикам), а не Розводовській. Якщо хтось має вкрасти з нього частину чи ремонтуючи малий зал райради, який є аварійний, чи школу в с.Вікнини то ми всерівно не в змозі це проконтролювати.Зробіть це ви. Але ж ви не спроможні ні на що.
  Ви впали нижче плінтуса в міській раді, повністю завалили Добробут, вирішили заробляти на похованнях. Створюєте проблему, а потім біжите по кабінетах її “рішати”. Ви все більше погружаєтесь в лайно, лаючи Батьківщину. Візьміть на себе хоть раз політичну відповідальність за не прийнятий бюджет. Хоча ми вже з вами все відговорили. Ідіть своєю дорогою: брехні підлості і зрадництва.

 2. Патріот

  Батьківщина вже і в Збаражі докерувалася. В райраді продалися регіоналам. В місті мають в.о. міського голови і також нічого не роблять. Мали вони і премєра, і більшість в верховній раді і також нічого не добилися. В парламенті в них одні тушки і на місця тушки. Не дарма їх вже давно народ прозавт Блок Юліних Тушок (БЮТ)

 3. ХА-ха

  “патріоте” в.о. міського голови навіть без бюджету змогла реанімувати міську раду. Слава Богу, з її подачі там включили світло, якого не було чотири місяці, діти в садіках не голодні а навпаки перейшли на літнє оздоровче харчування. А з свободівським регіоналом Бочаровим ніхто навіть говорити не хотів.

 4. ййвівап

  Що за мараз зівень забезпечення освіти на нулю, якість доріг – те саме, а за те треба ремонт в міській раді робити. для того щоб підняти Німеччину після війни на економічні ноги, депутати жили у напіврозвалених хатах і особисто будували доми, прибирали вулиці. А в нас як у країнах відсталої Африки. Не має доріг, слабка економіки, люди у напіврабстві. Все що відрізняє, то те що автомати не кожен має. Згадав такий анекдот: проходить нарада ЄС, зїжджаються депутати, всі на велосипедах, а тут приїхав депутат африканської держави в позолоченій машині з діамантами на руках і просить грошей для своєї бідної та відсталої країни….скоро в нас так буде

 5. Орест

  Вже давно очевидно що БЮТ то тушки!

 6. Ігор

  Дивно, що за стільки часу люди не розгледіли справжню продажну сутність БЮТу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.