111

Дуже символічно, за участю міського голови Тернополя Сергія Надала, відбулося святкування випускного. Вже три роки свободівець ніяк не може елементарно прибрати місто. І схоже, освітяни вже звикли до того капарства, коли пам’ятник Степану Бандері після кожного дощу стоїть у фекаліях. Якраз навпроти “білого дому”. Присутні на стадіоні почали підсміюватись з мера, коли хор освітян заспівав прикол… Тернополяни почали перешіптуватись, що автор пісні спеціально двозначно написав. Як за Радянського Союзу митці змушені були вкладати зміст “між рядками”

Урочистий хор освітян наспівав меру, заступнику губернатора Желіховському і першому заступнику голови Тернопільської облради все, що думає про Тернопіль, оспіваний у… гімнах. Детальніше – див. відео з 45 секунди

А ось Скрябін на тернопільському випускному відривався на повну катушку. Правда, підтримала його лише десь половина випускників. Решта або пішли, або сиділи відмороженими


 

Випускники якої тернопільської школи вам найбільше сподобались? (опитування)

***

Парад випускників у Тернополі (відео)

***

Фоторепортаж із 1250 кадрів з тернопільського випускного-2013

***

Тернопільський парад випускників: оригінальні плаття, зачіски та костюм

***

Парад випускників -2013: найкращі фотомиті

3 comments

 1. Це - я

  Використовуєте дуже гуманні терміни, які не відображають справжнього стану речей. Чиєсь капарство не обов’язково завдає матеріальної чи моральної шкоди.
  Теперішній стан Тернополя – жахіття, повна зневага до громади, мешканців та гостей нашого міста. Так до нас не відносилися жодні попередні чужі влади (австрійська, польська, німецька, навіть радянська).
  Переконаний: теперішня влада не є українською, а її завдання – грубо, і водночас витончено та цинічно, принизити нашу честь і гідність, остаточно знищити Тернопільську область як оберіг національної ідеї та держави.

 2. Обурений

  Просто обурило, як навіть у прекрасній пісні так звані “патріоти” нашого міста шукають політичний підтекст. Наскільки треба бути неосвітченим, щоб сучасну пісню “Мій Тернополе”, автором слів якої є сучасна українська поетеса Надія Козак, приписати радянським часам і шукати в ній привід для вульгарних жартів. До речі, як глядач, впевнено заявляю, що ніхто із присутніх на стадіоні, крім автора статті, так не трактував слова цієї пісні. Для чого вплутувати політику в таке чудове свято?!!!!

 3. Горицвіт

  Якщо фраза звучить двухзначно, то вона й так буде сприйматись. У мене в школі був стенд, на якому було написано: “Пісня, яка стала гімном”, а далі текст. Помилка автора і відсутність можливості бачити двухзначні смисли працівників закладу або тих, хто мав би відповідати за цензуру і створює такі колізії. І не факт, що це було їхньою самоціллю, просто з відмінюванням слів мали труднощі, але ж можна було написати “Пісня, яка переросла у гімн… – утворила собою гімн”, та й зрештою, синонім до слова гімн – славень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.