111

Сьогодні у Тернополі відбувся парад випускників-2013. В урочистій ході взяли участь випускники усіх тернопільських шкіл. Кращих учнів на міському стадіоні мер Тернополя нагородив почесними відзнаками, а Кузьма Скрябін, приїхавши із Чорткова, розважатиме молодь концертною програмою. Насправді, випусники-2013. як і їхні попередники, хотіли бачити Дзідзя. Але чиновники мерії, якітакож є батьками, дідусями, вирішили, що вистачить з Тернополя й торішньої ганьби.

Минулого року тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” робила зробила аналогічне опитування щодо випускників. Пальму першості тоді здобули учні школи №3. На другому місці за симпатіями були школярі 5 школи. Трійку лідерів замкнули випускники школи №28. Цікаво, як буде цього року? Детальний фото та відео репортаж з цьогорічного свята – дивіться згодом.

Випускники якої тернопільської школи вам сподобались найбільше?

View Results

Loading ... Loading ...4 comments

 1. маня

  1 школа – це Українська гімназія, а не класична

 2. Петро

  В перших рядах йшли вчителі старі пердуни,хіба за ними можна було вгледіти дітей?!

 3. анонімус

  в 1 гмназії,29 школі і класичні гімназії були плаття від відомих дизайнерів.в 29 від мухи і платя дочки мера з мілану,в 1 школі бронзове від караванської,в класичній від макса азріа

 4. Anna

  В школі #29 я побачила випускницю, яка мала дуже оригінальну гарну сукню стилю “high-low” від дизайнерського будинку ” Джовані” з Нью -Йорку. Компліменти цій дівчинці з продуманим дизайном, зачіскою і аксесуарами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.