У Бережанській центральній районній комунальній лікарні з коштами крутили, щоб вижити, а ревізори кажуть…

Поділитися

Значна частка збитків, яких зазнала лікарня, а це більше 40 тис. грн, виникла внаслідок того, що за рахунок коштів загального фонду кошторису, а не спеціального, здійснювалася оплата спожитих комунальних послуг  (теплопостачання, водопостачання та водовідведення, електроенергії, природного газу тощо) при наданні послуг, які проводяться за оплату.

Значних збитків зазнала лікарня через оплату комунальних послуг, які спожили сторонні юридичні особи. Втрати становлять майже 39 тис. гривень.

 Інспекторами було встановлено завищення посадових окладів, виплату незаконних надбавок, невірно визначений стаж роботи, оплату праці сумісникам за фактично невідпрацьований час, тощо. Усе це включно із зайвим перерахуванням до Пенсійного фонду України єдиного соціального внеску спричинило втрати майже 37 тис. гривень.

Також встановлено, що в ревізійному періоді, кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках  за минулі роки, в загальній  сумі майже 7 тис. грн не перераховано до бюджету.

За наслідками ревізії керівнику закладу направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень.

В ході ревізії відшкодовано майже 123 тис грн.

За результатами ревізії 9 осіб притягнуто до  адміністративної відповідальності, складено 2 протоколи за ст. 164-12 КУпАП, які направлено на розгляд суду, звільнено одну посадову особу.Застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та ініційовано зменшення лікарні бюджетних асигнувань на 2013 рік.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи, повідомили “ПРО ВСЕ” у    прес-службі Держфінінспекції      в Тернопільській області

Он-лайн добрався і до членів виборчих комісій

Головний Свободівець Тернопільщини Володимир Стаюра перетворив академічний драмтеатр в базар