111

Вчора в Лановецькому озері біля самої рятувальної станції втопилась чотирирічна дитина. Цікаво як прореагує прокуратура,- повідомили “ПРО ВСЕ” мешканці Лановець.

Ми звернулись до правоохоронців і нам повідомили, що відкрито кримінальну справу. Досудовим розслідування займається районний відділ міліції.

Як розповіли жителі Ланівців, під вечір мати пішла доїти корову. Дитина бавилась. Рятувальна станція розташована на березі озера, але з протилежного боку. Рятувальники мають фінансування від держави. Чому сталася трагедія – з’ясує слідство.5 comments

 1. марія

  “….мати пішла доїти корову. Дитина бавилась. Рятувальна станція розташована на березі озера, але з протилежного боку….” В даному випадку недогляд горе-матері не треба “вішати” на рятувальників. Хоча рятувальники теж в деяких інших випадках могли б виявити більшу оперативність.

  1. Іра

   Не треба вішати на рятувальників.А на кого.Нормальний начальник служби подавби зразу у відставку. Але там керує ідіот з кулею в голові.Якщо правоохоронці прикриють цю справу лиха буде багато.Явам гарантую.

 2. бормило

  В ланівцях працюють липові водолази яким начальник водолазної служби повиписував фальшиві дипломи.ВІД ТОГО І ПРАГІЧНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.

 3. бурмило

  а шо рятувальникам навіть зарплату дають?

 4. Іра

  Який начальник така і рятувальна служба. Не розумію чого до тієї пори з тією конторою ще ніхто не розібрався.Вимогаємо від влади провести повну перевірку внутрішньго розпорядку і штату працівників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.