Хабарникам-податківцю і УБОЗівцю загрожує до 10 років тюрми

Поділитися

 

В результаті спільних дій прокуратури та СБУ України в області викрито посадовців Міндоходів в області та міліції, які здійснювали вимагання коштів у підприємця 

Прокуратурою області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди працівниками ГУ Міндоходів у Тернопільській області та УМВС України в області  за ч.4 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди)

Заступник керівника одного із управлінь Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Тернопільській області та начальник одного із відділів управління ініціювали отримання від господарюючого суб’єкта документації щодо декларування витрат і доходів при будівництві багатоквартирного будинку. За можливість уникнення подальшої позапланової перевірки від підприємця зажадали 40 тис. гривень.

До таких дій долучився також і керівник сектору одного з районних  відділів УМВС України в області, який довів підприємцю вимогу щодо необхідності сплати такої суми.

Частину коштів, а саме 20 тис. грн. за посередництва ще одного фігуранта справи – керівника одного з відділів УМВС України в області посадовці отримали ще у червні поточного року. При одержанні решти суми були затримані.

 

  Наразі, затримано всіх фігурантів справи.      

 Згідно з санкцією інкримінованого злочину посадовцям загрожує до 10 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Поблизу Тернопільщини прилітало НЛО

У Чорткові голова райдержадміністрації закриває центр зайнятості