Колишній перший заступник ДПА в Тернопільській області та начальник ДПІ в одному з районів області приховали злочин при організації та проведенні службового розслідування

Поділитися

Прокуратурою області відмовлено у внесенні до ЄРДР відомостей із заяви потерпілих у кримінальному провадженні про вчинення, на їх думку, злочину службовими особами ДПА в області

Прокуратурою області розглянуто протокол прийняття заяви від потерпілих у розслідуваному прокуратурою Борщівського району кримінальному провадженні про, нібито, вчинене службовими особами ДПА в області кримінальне правопорушення. За наслідками розгляду прокуратурою області відмовлено у внесені відомостей із заяви до ЄРДР.

8 липня 2013 року в прокуратуру області з прокуратури Борщівського району надійшов протокол прийняття заяви про вчинене кримінальне правопорушення (або таке, що готується), відібраний на підставі клопотання потерпілих у розслідуваному кримінальному провадженні. У протоколі потерпілі стверджують, що колишній перший заступник ДПА в Тернопільській області та начальник ДПІ в одному з районів області приховали злочин при організації та проведенні службового розслідування факту незаконного призначення та проведення позапланової виїзної документальної перевірки товариства, директором якого є один з потерпілих.

За наслідками розгляду прокуратурою області відмовлено у внесенні відомостей із вказаного протоколу до ЄРДР, оскільки в заяві потерпілих відсутні конкретні дані про вчинення вказаними особами кримінального правопорушення, передбаченого 396 КК України. Окрім того, прокуратурою Борщівського району розслідується кримінальне провадження за вищевказаним фактом, у ході чого буде надано правову оцінку діям конкретних службових осіб.

Заявникам роз’яснено право оскарження прийнятого прокуратурою області рішення в порядку ст.ст. 303, 304 КПК України до слідчого судді місцевого суду.

Водночас, на розгляді суду перебуває розслідувана слідчим відділом ДПС у Тернопільській області кримінальна справа стосовно директора ТОВ «МЕЛВІС» за фактом ухилення від сплати податку на прибуток підприємства в сумі 1 млн.гривень.

Зазначаємо, що скарга на постанову про порушення кримінальної справи була предметом судового розгляду. Рішенням суду першої інстанції, залишеним в силі судом апеляційної – у її задоволенні директору підприємства відмовлено.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

У Тернополі презентували виставу “Сотниківна” (фото, відео)

“Даїшники” Козови не дружать з астрологом Іваном Круп’яком?