Вчора міський голова Тернополя Сергій Надал прийшов до сесійної зали представити свого юного колегу – студентського мера Олега Грушицького, який навчається у місцевому технічному університеті. Разом із ще одним молодіжним мером Тернополя Любомиром Шимківим представили популістський проект “молодіжної політики” у файному місті. Молоді люди марили, що Тернопіль має перетворитися в науковий і культурний центр Західної України (які підстави цьому твердженню не уточнювали), а веломістом ми маємо стати з однією або двома велосипедними доріжками ))) Присутні журналісти аж душилися від сміху, щоб не зірвати захід юним пристосуванцям. А “молодіжні бамбони” вішали лапшу про “ЯКІСЬ заходи”, просили підтримки у скомпрометованої влади міста по саме нікуди, лялякали про створення іміджу міста, яскравість та інші дурниці. Не соромлячись присутніх казали про винагородження молоді за їхню підтримку владі. Не розуміють ні пан Шимків, ні тим більше Олег Грушицький, що їхня “активація молодіжного руху” не сприймається молоддю нормально, оскільки направлена на підтримку влади. У Тернополі інтелігенція, підприємці, науковці, які себе поважають, вже давно не хочуть мати нічого спільного зі злодіями при владі. У такому ж дусі виховують своїх дітей і онуків.

Найбільш помітним на заході був … швейцарський годинник LONGINES, який мав на руці міський голова Сергій Надал. Про таке ювелірне диво міський голова не зазначав у декларації про доходи за 2012 рік. Раніше мер не хизувався дорогими хронометрами. Фотокореспонденти різних видань завважили, що Сергій Віталійович має цілу колекцію годинників та… брендових костюмів. Про це “ПРО ВСЕ” оприлюднить інформацію згодом. Наразі ж Сергій надал хизувався сапфіровим швецарським годинником, ремінець до якого зроблений зі шкіри алігатора. Хронометр, який вираховує навіть фази Місяця, коштує майже 30 тисяч гривень! При зарплаті в 11 тисяч гривень на місяць дана цяцька виглядає якось корупційно. Єдина радість свободівцям у цьому скандалі, що губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян носить швейцарський годинник за 100 тисяч доларів!


2 comments

  1. Алла

    Стаття – просто супер! Високий рівень професіоналізму автора, дотримання принципів журналістики, гострота подачі – просто чудесно. А яка експресія – гонзо-журналістика та Хантер-Томпсон прикурюють та плачуть. Плачуть тай схлипують.

  2. Оля

    не знала, що таке гонзожурналістика… прикольно..виявляється… Впервые термин гонзо был использован редактором американского журнала The Boston Globe, Биллом Кардозо после того, как он прочитал опубликованную в журнале Scanlan’s Monthly в 1970 г. статью «Дерби в Кентукки упадочно и порочно» (англ. The Kentucky Derby Is Decadent and Depraved), написанную журналистом Хантером Томпсоном, позже популяризовавшим стиль гонзо, и проиллюстрированную английским художником Ральфом Стедманом. Томпсон был отправлен редактором в Кентукки для освещения известных лошадиных скачек (дерби). Присутствуя на скачках, Томпсон был впечатлён поведением зрителей, являвших собой жалкое сборище пьяниц и матерщинников, о чём он подробно написал в дневнике. Когда срок сдачи статьи подошёл к концу, она ещё не была готова. И Томпсон отправил редактору страницы, вырванные из своей записной книжки, наброски в которых были крайне жёсткими и имели глубоко субъективную окраску. Опубликованная статья вызвала большой общественный резонанс.

    Кардозо утверждал, что словом Gonzo в ирландских кругах Южного Бостона называют человека, который последним из всей компании сможет стоять на ногах после ночного алкогольного марафона.

Напишіть відгук