Міліція затримала головного редактора інтернет-видання за вимагання 400 тис. грн.

Поділитися

Головного редактора однієї з вінницьких газет та інтернет-видання, який вимагав неправомірну грошову вигоду за спростування компрометуючих статей затримали вінницькі міліціонери в Києві.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив начальник УМВС України у Вінницькій області повідомив генерал-майор міліції Віктор Русин.
400 тис. гривень вимагав зловмисник в ректора одного з вінницьких ВУЗів. За вказану суму редактор газети обіцяв спростувати компрометуючі статті. Для досягнення своєї мети зловмисник передав потерпілому декілька рахунків, складених від імені фізичної-особи підприємця, за нібито надані рекламні послуги. Потерпілий встиг перерахувати на зазначений рахунок 100 тис. гривень.
Правоохоронці вилучили статті з компрометуючими матеріалами та рахунки-фактури та затримали зловмисника.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.189 КК України (вимагання). Редакторові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Наразі він затриманий в порядку статті 208 КПК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу на період слідства, повідомляє СЗГ УМВС України у Вінницькій області

Капітан міліції Євген Дрижак, підозрюваний у зґвалтуванні і побитті Ірини Крашинської у Врадіївці, відразу після скоєння злочину розповів про нього своєму начальнику

Навіть тернопільські міліціонери не знають чому бились іноземці з нашими хлопцями