05.07.2013 мною було зареєстроване повідомлення про збори громадян та громадських організацій для обговорення проблем міста біля міської ради 12 липня на 9.00. Сьогодні мені зателефонували з суду і повідомили, що міська рада заборонила нам, громаді міста Тернополя, приходити на відкрите обговорення своїх проблем!

Суд наді мною і громадою міста Тернополя, буде відбуватись по вулиці Островського, 20 в приміщенні суду на 15.00 – суддя Жук.

Скажіть будь-ласка, чому коли в інших містах влада забороняє зібрання біля міської ради їх називають “РЕГІОНАЛАМИ”, а в нас “ОПОЗИЦІОНЕРАМИ”???

Журналісти – приходьте!!!

З повагою, Андрій Любецький.

3 comments

 1. nexus

  а хто взагалі такий той Любецький. хто про нього щось чув і що віс конкретно зробив для міста?

 2. ярослав особливий

  я сьогодні 12,07ю був під міськ радою ! знаю андрія хороший активіст борець з корумпованою гнилою владою! шкода шо таких так мало!і народ гниляки у всіх хата з краю !

 3. Тарас

  він просто критикує владу? це тому він герой, ясно..
  хлопці, ви не задумувалися над тим, яка кінцева мета того, що ви робите?

  ви впевнені, що влада гнила? для таких заявок потрібні переконливі факти! хочете усунути владу? для чого? щоб самим стати на їх місце? ви готові до цього? ви готові латати ями на дорогах і канали водопостачання?
  краще подумайте над тим, як ви можете допомогти самі своїм проблемам, а не чекайте, поки влада всьо порішає

  нам на Україні для розвитку вже достатньо революцій, пора вже трохи попроцювати
  в польщі ніссан какой – 70тис грн, в нас – 170тис. грн. держава – велика піраміда, на кожного працюючого 3 начальники, держава майже нічого не виробляє і не має своїх технологій
  чиновники не побудують заводів, ваше завзяття – тай у правильне русло би!

Напишіть відгук