На Тернопільщині – 21 мільйонер

Поділитися

 

У 2013 році мешканці Тернопілля подали до територіальних органів Міндоходів області 13034 декларації про доходи за 2012 рік, в тому числі 5339 декларацій – з метою реалізації права на податкову знижку.

Громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи подано 7695 декларацій. Ними задекларовано 559 млн. грн. доходів. Це на 129 млн. грн. більше в порівнянні з попереднім роком.

Як заявила заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Тетяна Кочин, за наслідками декларування доходів у 2013 році платниками нараховані податкові зобов’язання в сумі  16,3 млн. грн., щона 7,7 млн. грн. більше, ніж у попередньому році.

Декларації про доходи в сумі понад 1 млн. грн. подав 21 громадянин, що на 10 більше ніж в 2012 році. Основними джерелами доходів мільйонерів є інвестиційний прибуток (8 громадян), заробітна плата (4 громадянина), іноземні доходи (4 громадянина), успадковане, подароване майно (4 громадянина), здавання в найм житлових будинків (1 громадянин). За результатами декларування мільйонери мають сплатити 5,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Як приклад, одним громадянином задекларовано дохід від продажу інвестиційного активу в розмірі 3,5 млрд. грн. Із оподатковуваного доходу цього платника податковими агентами утримано 12,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Крім цього, за наслідками декларування, самим громадянином нараховано до сплати ще 1 млн. грн. податку.

 

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів у Тернопільській області

За продаж алкоголю неповнолітнім тернополянам анульовано ліцензії

«Гаряча лінія» на тему: «Спрощена система оподаткування для фізичних осіб» відбудеться у Головному управлінні Міндоходів у Тернопільській області у середу, 10 липня, з 14.00 до 15.00.