На Тернопільщині знову продавали радіоактивні речовини

Поділитися

Останній раз продавали-купували радіактивну речовину депутати від Партії Регіонів на Тернопільщині. Тоді ще при кермі в партії був Орест Муц. Депутатів швиденько позбавили мандатів і говорили, що це не їхні “кадри”. Цього разу “залетів” не політичний “ядерний бізнесмен”.

Прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Тернопільської області, який шахрайським шляхом під приводом продажу контейнерів з радіоактивною речовиною заволодів коштами в сумі 5 000 доларів США.

Житель Тернопільської області, маючи копії специфікацій на радіоактивні матеріали цезій-137 та стронцій-90, вирішив виготовити металеві контейнери та збути їх як контейнери з радіоактивними матеріалами.
Шахрай добре знав, що наявність радіоактивних речовин неможливо перевірити без спеціального обладнання.
Надалі, він підшукував покупця радіоактивного матеріалу через мережу Інтернет.
Протиправну діяльність зловмисника припинили правоохоронні органи, затримавши його неподалік аеропорту міста Тернополя під час збуту покупцеві металевого циліндричного контейнера під видом ємкості з 200 грамами радіоактивного матеріалу цезію-137 за 5000 доларів США.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.2 ст.190 КК України (шахрайство) направлено до Тернопільського міськрайонного суду.

Обвинуваченому загрожує до 3 років позбавлення волі, повідомили “ПРО ВСЕ” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

Сьогодні суд винесе вирок меру Збаража по корупційній справі

У Вишнівецькому ліцеї вчаться мами з синами і чоловіки з жінками