Слід зазначити, що класи ліцею оновлені, оснащені усім необхідним для занять кухарів, продавців. А в даний час на базі цього закладу група з числа безробітних освоює професію маляра. У програмі занять – вивчення та виконання ремонтів з використанням найсучасніших матеріалів та технологій.
Цікаво, що до малярної групи входить й подружжя Галини та Юрія Кобзарів. З ними пліч-о-пліч також навчаються Оксана і Сергій Мандрики (мати та син). Ці родини у недалекому майбутньому планують працювати за сімейним підрядом як підприємці малого бізнесу.