Тернопільська “Нива” програла “Миколаєву”

Поділитися

Щойно завершився футбольний матч між тернопільською “Нивою” і футбольним клубом “Миколаїв”. На жаль, наші футболісти програли у домашньому матчі 2:3. По ходу гри  “Нива” першою пропустила, а в загалом зуміла відіграти один м’яч за рахунку 1:3.

«Миколаїв»: 77. Восконян, 3. Пєсков (к), 5. Волков, 9. Сергійчук, 13. Чорній, 14. Луценко, 17. Чучман, 22. Галенков, 23. Ковальов, 24. Джгереноя, 25. Бринько.
Запас: 26. Чопко, 7. Каблаш, 10. Кучеренко, 11. Найко, 18. Ординський, 19. Берко, 27. Буличев.
Головний тренер — Олег Федорчук

«Нива»: 54. Новак, 55. Романюк, 4. Лазорик (к), 17. Білий, 5. Яневич, 10. Шестаков, 26. Малиш, 8. Григорій Баранець, 7. Загинайлов, 14. Борис Баранець, 9. Мельник.
Запас: 1. Базилевич, 36. Яворський, 13. Товкацький, 18. Мдинарадзе, 3. Гребинський, 28. Кікоть, 23. Басараб.
Головний тренер — Ігор Яворський

На сьомій хвилині гості забили перший гол: на контратаці Сергійчук пройшов наших центральних захисників і відправив м’яч повз воротаря Андрія Новака.

Через 6 хвилин Шестаков, метрів з 20, потужним ударом зрівнює рахунок.

Через три хвилини дубль робить Сергійчук. Миколаївці виходять вперед завдяки тому, що Сергійчук вирвався знову з-під опіки наших двох захисників.

На 23 хвилини гості вже ведуть у рахунку 3-1. Чучман був найвправніший під час кутового.

На 51 хвилині Загинайлов зі штрафного “загнав” м’яч у дев’ятку.

Іван Стойко: “2015-ий буде вирішальним не лише для України, але й для усієї європейської демократичної спільноти”

Губернатор Тернопільщини пив коньяк на футбольному матчі “Нива” -“Миколаїв”