У Чорткові на вчителях “накрутили” на 200 тисяч!

Поділитися

Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у відділі освіти Чортківської РДА на суму майже 210 тис. гривень

Виявлено, що відділом освіти не виставлено рахунки за спожиті комунальні послуги (водопостачання та водовідведення, теплопостачання) орендарям, якими відповідно, не відшкодовано вартість спожитих послуг на суму майже 55 тис. гривень.
Інспекторами встановлено, що в ревізійному періоді, кошти, утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки, в загальній сумі майже 29 тис. гривень не перераховано до місцевого бюджету.
Ревізією зафіксовано, що працівникам відділу освіти, які перебували у відпустці без збереження заробітної плати, в повному обсязі нараховувалась заробітна плата, що призвело до зайвої її виплати, із перерахуванням до Пенсійного фонду України єдиного соціального внеску на суму більше 122 тис. гривень.
Також інспектори встановили порушення, пов’язане з завищенням вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, що спричинило втрати на суму більше 3 тис. гривень.
На даний час виявлені порушення відділом освіти Чортківської РДА усунуто в повному обсязі.
За результатами ревізії 19 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.
Матеріали ревізії передано на розгляд правохоронних органів, якими розпочато 2 досудових розслідування.

Прес-служба Держфінінспекції
в Тернопільській області

15 тисяч переглядів в ютуб за два дні зібрав тернополянин Василь, який виступає проти рейдерства чиновників Тернопільської міської ради

Амінь історичному факультету Черкаського університету