111

 

Скоївши злочин, мешканець Козівського району Тернопільської області упродовж чотирьох років переховувався від органів досудового розслідування за кордоном. Зловмисник сподівався уникнути відповідальності, проте – не вдалося. Нещодавно Бережанський міськрайонний суд виніс вирок у цій справі

 

В умовах динамічних міграційних процесів відзначається зростання рівня правовідносин між державами. Так і у правоохоронній діяльності дедалі частіше доводиться використовувати механізми міжнародного співробітництва, зокрема, у питаннях видачі (екстрадиції) громадян, які скоїли злочини.

Не вдалося сховатися за кордоном і мешканцю Козівщини. У квітні 2009 року з новобудови в одному із сіл Козівського району чоловік вкрав будівельний інвентар, який перевіз до іншого села та продав, здобувши легку наживу.

Усвідомлюючи наслідки за скоєний злочин, бо раніше він відбував покарання у в’язниці за розбій, злодій втік до Росії, де розраховував на спокійне та безтурботне життя. Проте, його сподівання виявились марними.

Російські   правоохоронці   затримали  чоловіка  та  передали  своїм українським колегам. Невдовзі злодій-втікач постав перед Фемідою.

Вироком Бережанського районного суду за скоєний злочин, передбачений ч. 3 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна /крадіжка/, поєднане з проникненням в інше приміщення), злочинця засуджено до 3 років 1 місяця позбавлення волі.

 

За результатами перегляду рішення Бережанського суду в апеляційній інстанції,засудженому залишено призначену йому міру покарання без змін.

 

Прес-служба прокуратури Тернопільської області  Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.