Про цей неймовірний термін у чверть віку для пресованої бруківки офіційно заявив сайт Тернопільської міської ради. Напередодні журналісти у соціальних мережах жартували і над бруківкою, і над тим, як її постелили і куди вкрали справжню кам’яну. Досвідчені акули пера і фотооб’єктива навіть прогнозують, що вже цієї осені будуть проблеми на цій ділянці. Цікаво, що навіть виробник бруківки чорним по білому написав, що її можна використовувати у місцях без інтенсивного руху громадського транспорту.

Проте, прес-служба тернопільської мерії поширила інформацію ніби для пацієнтів лікарні у Шкробота.

У Тернополі розпочали ремонт та розширення проїжджої частини під двоарковим мостом. Сьогодні там, з однієї сторони встановлюють тротуар та огорожу.

«Для ремонту проїжджого полотна ми використовуємо не тротуарну, а дорожню плитку, товщина якої 8 сантиметрів, – розповідає Олег Вітик, начальник відділу технагляду Тернопільської міськради. – Цю плитку обробляємо спеціальним розчином і термін її експлуатації складає 25 років».

13 серпня на ділянці під двоарковим мостом планують встановити тротуар і облаштувати огорожу. 

«Як тільки ми закінчимо роботи по реконструкції ділянки під двоарковим мостом в напрямку від шостого магазину до залізничного вокзалу, то одразу розпочнемо ремонт іншої частини, – відзначив Олег Вітик. – Все залежатиме від того за скільки часу нам вдасться встановити тротуари та двометрову огорожу на вже відремонтованій ділянці дороги».

2 comments

  1. sonechko

    Люди, поясніть, для чого людям двометрова огорожа? Мало що прохід для людей залишається лише 80 см шириною (хтось пробував взагалі так пройти), так ще й огорожа поруч – два метри. Це ж чим там дихати, яке там буде світло?!!! І взагалі, якщо хтось комусь захоче дати по голові, відібрати сумку і так далі, то в тому проході під мостом тепер буде просто ідеальне місце – ніхто нічого не побачить. У тих, хто ці всі нововведення придумує, взагалі, якась є логіка?!!! Про плитку і говорити нічого. Он на Театральному майдані голуби дзьобиками її пошкодили, що вже говорити про рух машин. ДО речі, самі ж писали на сайті міської раді, що плитка на оновленій набережній потріскалася, бо по ній їздили машини. І це може одна машина там і проїхала, бо в парк же не пускають))) А що ж буде під мостом?!!!!

  2. журналіст

    Так, зняв бруківку, що витримали ДВІ СВІТОВІ ВІЙНИ, як, до речі, і на Валовій, і встеле нею власну дачу. А плиточка під мостом хіба пару зим витримає. Але тоді вже фіскал Надал не буде мером Тернополя. Це вже буде зовсім інші історія

Напишіть відгук