Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ” оприлюднювала інформацію про неймовірні перипетії в Ланівцях.   Керівник приватної торгово-виробничої фірми “Флоріада” Аріадна Олексіївна Петрук розповіла як їй навмисне перешкоджають в роботі: під двері складського приміщення скидають пісок, землю, багатотонні блоки, замуровують проїзд, не дають нормально навіть здати молоко, що люди змушені передавати продукцію молоковозу через паркан. Нещодавно їм вбили три корови. Пані Петрук виграли вже всі суди, лише реєстратор у Ланівцях не хоче зареєструвати право власності на приміщення, прикриваючись надуманими відмовками. Сьогодні Аріадна Петрук передала нам фото на яких зафіксовані всі ці знущання, які чинять працівники конкуруючих фірм. Правоохоронці в даному конфлікті лише розводять безсило руками. Чому?

Скандал! Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян запропонував у центрі Ланівців випасати корів (аудіо)

***

У ці хвилини в Ланівцях рейдери погрожують знищити пів сотні корів (аудіо)

3 comments

 1. monsh

  Ця “травка” Ади Олексіївни в Ланівцях відбувається уже не один рік, як тільки вони не знущались із підприємиці-жінки…А це так зване сусідське підприємство де керує знаний господар. То хіба так нині вирішують справи з людьми які працюють і хочуть щось робити на землі. Чи йому муляють її гектари???

 2. Це - я

  п. Борисе!
  Наполегливо прошу надати можливість перегляду зображень у режимі слайд – шоу.

 3. monsh

  Після цієї статті під дверима складського приміщення з’явився ще один багатотонний блок……………..це що велика кара за розголос????

Напишіть відгук