Міський голова Збаража Бочаров

Постановою районного суду Збаразького міського голову притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).
Встановлено, що перебуваючи на посаді міського голови, діючи в особистих інтересах та інтересах свого сина в березні поточного року, одноособово, без проведення конкурсу на право перевезення пасажирів уклав з останнім договір на тимчасове перевезення пасажирів автомобільним транспортом в режимі маршрутного таксі. При цьому очільник міста не повідомив негайно міську раду про наявність конфлікту інтересів та не вжив заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення такого конфлікту.
В скарзі поданій до апеляційного суду Тернопільської області міський голова зазначив, що він не являється суб’єктом відповідальності за вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, а також на те, що в його діянні відсутні як об’єктивна, так і суб’єктивна сторони вказаного правопорушення.
Проте, ухвалою апеляційного суду Тернопільської області від 08.08.2013 року рішення районного про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.172-7 КУпАП та накладення на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 500 гривень – залишено в силі, а апеляційну скаргу – без задоволення, повідомили ексклюзивно “ПРО ВСЕ” у прес-службі прокуратури Тернопільської області

3 comments

    1. Петро

      Добре що дорогу біля своєї “халупи” в останній момент встих поремонтувати.

  1. людина

    буде шукатит шляхи виходу із ситуації яка склалася,він так просто не піде,а може зробить жест і піде по англійські не прощаючись…….. надія є.

Напишіть відгук