Прокуратурою Збаразького району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, розпочатих стосовно сільських голів двох населених пунктів району за фактом розтрати бюджетних коштів

З’ясовано, що керівник одного з населених пунктів у травні поточного року перерахував підприємцю бюджетні кошти у сумі майже 25 тисяч гривень на будівництво дитячого майданчика.
Отримавши кошти, суб’єкт господарювання навіть не розпочинав будівельні роботи, проте вніс до акту приймання виконаних робіт неправдиві дані про те, що майданчик для дітей збудовано та подав зазначений документ до сільської ради.
Надалі, сільський голова, підписавши акт приймання-передачі, одержав за документами новозведений дитячий майданчик у підприємця, який насправді відсутній до сьогодні.
Аналогічне «будівництво» майданчика для дітей, на яке було виділено 15 тисяч гривень з місцевого бюджету, виявлено на території іншого села цього ж району.
За даними фактами розпочато кримінальні провадження за ч.2 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), санкція якої передбачає до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до
3 років.

Досудове розслідування у зазначених кримінальних провадженнях здійснюється Збаразьким районним відділом міліції.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Напишіть відгук