111

Керівник відділу органу державного контролю отримав неправомірну вигоду у сумі 1 000 доларів США

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно начальника одного з відділів інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області за фактом отримання неправомірної вигоди

Встановлено, що начальник одного з відділів інспекції ДБК у області вимагав у жителя Козівського району неправомірну вигоду за сприяння у прийнятті документів та позитивному вирішенні питання щодо отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт по реконструкції магазину продпромтоварів, а також непритягнення до адміністративної відповідальності за самовільне часткове будівництво.
Своє сприяння посадовець «оцінив» у 1 000 доларів США. Проте, скористатися незаконно одержаними коштами йому не вдалося. Після отримання неправомірної вигоди зловмисника затримали правоохоронці.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.4 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).
Згідно з санкцією інкримінованого злочину, посадовцю загрожує до 10 років позбавлення волі, повідомили «ПРО ВСЕ» у прес-службі прокуратури Тернопільської області

1 comment

  1. Анонім

    Який Дебіл пише спочатку про начальника інспекції а потім про начальника відділу, хіба це одна і таж особа?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.