Тернопільська інтернет-газета «ПРО ВСЕ» отримала цікавого листа від місцевої краянки, яка попросила не називати  її імені, оскільки проблема дрібна, з одного боку, а з іншого — потребує громадського розголосу. Отож, ми оприлюднюємо її замітку.

Власники розважального комплексу «Максим» знайшли новий спосіб заробітку: на клієнтах, яким «припекло»
На днях стала свідком того, як маючи трохи нахабства, легко можна користатися наївністю людей і заробляти на цьому гроші.

Посиділа з коліжанками на літній терасі «Максима» і вирушила на пошуки делікатного приміщення для делікатної справи. Прибувши за призначенням, була щиро здивована, побачивши двохвосту чергу прагнучих, табличку з тарифом «2 грн» і злу тьотю з касою. Ну, злу тьотю можна зрозуміти. Я б сама була скажено люта, якби весь день довелося по дві гривні збирати з тупцяючої клієнтури, яка хвилюється, що не донесе найдорожчого до місця призначення. Важко зрозуміти наш терплячий люд, який мало того, що приніс закладу прибуток у вигляді замовлень, то ще й за туалет має при цьому доплатити. Правда, знайшовся сміливець, який відмовився платити. Тьотя жваво погукала охоронця, який, не підбираючи слів, пояснив, хто, куди і як може йти справити природні потреби.

Люди добрі, не дозволяйте робити з себе ідіотів. Справляйте природні потреби просто за столом! І тоді доплачуватимуть вам! За терпіння.

Добавить комментарий