Продаж шаурми проводиться майже без документів

Поділитися

У 83 кіосках з 90, де реалізовували шаурму і які перевірили співробітники міліції в цьому році, торговці не змогли представити будь-які дозвільні документи, повідомляє начальник відділу ветеринарної міліції МВС України Сергій Оксюта.
“У 87 кіосках і малих архітектурних спорудах столиці ми також були змушені зупинити реалізацію харчових страв. Заборонено до реалізації та використання в технологічному процесі майже 1 тонну продукції тваринного походження. З багатьох кіосків демонтовано та вилучено 183 одиниці електроустаткування для приготування шаурми і пиріжків”, – зазначив Сергій Оксюта .

За словами правоохоронця, найнебезпечнішим для здоров’я українців є те, що підприємці, женучись за легкими грошима, в технологічному процесі приготування їжі використовують неякісне і небезпечне м’ясо.

“Все це створює передумови, які можуть призвести до масових отруєнь людей”, – додав Сергій Оксюта і підкреслив, що суб’єкти господарювання також продовжують використовувати газове обладнання, внаслідок чого створюються умови для вибуху газових балонів.

Для ефективного вирішення проблеми керівник ветеринарної міліції пропонує залучати до спільної роботи представників громадських організацій.

Він, зокрема, переконує, що подібна робота вже ведеться і як приклад навів спільне відпрацювання Деснянського району міста Києва із співробітниками Міжнародної правозахисної асамблеї “Антикорупційне Бюро України”.

“У серпні цього року нам вдалося виявити відразу 4 об’єкти, де торговці з продажу м’ясних страв працювали без дозвільних документів. До адміністративної відповідальності притягнуто 5 осіб. Обмежено також 40 кг продукції тваринницького походження. Демонтовано та вилучено 10 пристроїв для приготування шаурми і 3 газові балони, але найцікавіше і небезпечне – шаурма виготовлялася з м’яса, якість якого не була підтверджена ветеринарними документами”, – підсумував Сергій Оксюта.

УЗГ МВС України

Тернопіль засмітили фальшивою “Українською правдою” (фото)

***

Звернення ініціативної групи руху “Третя Українська Республіка” до громадян, опозиційних політичних сил і влади Тернопільщини

***

Де в Тернополі продають зіпсуту ковбасу вагітним жінкам

***

Аркадій Войтюк у Тернополі розповів про особисте, Юрмалу “нижче плінтуса”, україномовність зірок та 20 тисяч доларів на кліп

***

Відомим тернополянам почали підкидати фальшиву “Українську правду”

***

У Тернополі затопило бізнес-імперію мера (відео)

***

Герой України почав розколювати опозицію

***

Юлія Тимошенко привітала Януковича

***

Мало хто знає, що 11 вересня в Нью-Йорку, рятуючи людей, героїчно загинув українець Іван Скала

***

У які прикмети вірять представники різних професій?

***

У Тернополі в криміналітету вилучено 30 кг кокаїну, вартістю понад 6 млн. доларів США

***

Влада України, представлена Партією регіонів, проситиме у МВФ позику у 15 млрд. доларів

***

16 вересня в історії Тернополя, України і світу

У Збаразькому районі дерево впало на юного лісника і забило

Майже 12 годин міліціонери шукали трирічного Сашка