Тернопільська міська рада заробить на… презервативах?!

Поділитися

На останній сесії Тернопільської міської ради депутати підтримали проект рішення “Про створення комунального підприємства з випуску презервативів”. Дане рішення обґрунтував міський голова Сергій Надал особисто:

– Мені як націоналісту набридло підтримувати китайського виробника,- розпочав відверто промову Сергій Надал. Зранку йду на роботу через аптеку. Якщо нарада була “гарячою”, в обід секретарка біжить знову за пачкою. Ввечері, залежно від настроїв дружини чи коханки обираю зі смаками клубніки, банана чи з “реберцями” і “пухирцями”. Щоб не підтримувати іноземного виробника почав стримуватись, але це впливає на здоров’я. Тому вирішено – будуємо завод із виробництва презервативів.

Промова Сергія Віталійовича викликала оплески в найближчих соратників-гандонів, які з початку каденції мера цю продукцію застосовують на роботі… вербально.

Не менш важливим, вважає мер, що саме ця продукція дозволить наповнити бюджет.

Спеціально для мера Тернополя розроблено ексклюзивну модель "гумовця"

– Одні країни живуть з експорту квітів чи фруктів, інші з туризму. Тернопіль стане забезпеченим містом завдяки інтиму. Отож, шановні, націоналісти – ні дня без тра*у!

Депутати, навіть з опозиційної до мера Партії Регіонів, Фронту змін одноголосно підтримали дане рішення, щоб не бути скомпрометованим і звинуваченими в імпотенції.

Земельну ділянку для будівництва заводу виділено поблизу технічного університету, “на болоті”.

В економічному обґрунтуванні побудови заводу зазначено, що виробничі потужності на місцевий ринок орієнтовно 80 мільйонів 300 тисяч презервативів на рік – по одному на день на кожного тернополянина.

Таким рішенням "Свобода" вирішила підтримати головних презерватизаторів Тернополя - громадську організацію "Файне місто"

Чи доступне житло мешканцям Тернопільщини за 5750 гривень за квадратний метр?

Що очікувати від випускників 2014 року?