Тернополяни – найбагатші в Україні: найбільше користуються мобільним інтернетом смартфонів на базі Android

Поділитися

За офіційною статистикою влади Тернопільщина – одна з найбідніших областей України. До цього довела наш край діюча влада. Разом з тим, з нашого краю виїхало найбільше заробітчан за кордон. Як наслідок – у наш край приходить найбільше коштів, на які чиновники час від часу “гострять зуби”: то нардеп-регіонал Хомутинник хоче ввести податок на обмін валюти, то ще якась пакость… Якщо влада не може забезпечити тернополян нормальною роботою і зарплатою, яке вона має право обкладати податками прибутки людей, не давши можливості заробити ці кошти тут, в Україні!? Тому тернополяни лише підсміюються з недолугих хоптянів, надалів, тарашевськиї і горе-депутатів, які вміють лишень язиками чесати…

За даними Яндекс.Метрики , влітку 2013 року 19% користувачів з України переглядали сайти з мобільних пристроїв — смартфонів, телефонів і планшетів.

Понад 1% користувачів мобільним інтернетом живуть у Тернопільській області. Більше половини з них (54%) використовують смартфони на базі Android, це один з найвищих показників у країні. Ще 31% — iPhone та iPad. Власників пристроїв на Windows Phone серед мешканців Тернопільської області поки мало — не більше 4%.

Лише 8% користувачів із Тернополя та області заходять в інтернет зі старих телефонів на Symbian і Java, інші використовують сучасні смартфони та планшети. Це набагато менше, ніж у середньому по Україні. Приміром, у Київській області користувачів мобільним інтернетом зі старих телефонів майже 30 %.

Співвідношення між кількістю пристроїв на старих і нових версіях операційної системи значно відрізняється ― залежно від типу платформи. Так, лише трохи більше чверті українців, які мають пристрої на базі Android, використовують найновіший реліз Jelly Bean (Android 4.1-4.3). Схожа картина і з Windows Phone — нова “вісімка” стоїть лише у 23% власників пристроїв на цій платформі. Користувачі iOS оновлюють операційні системи набагато частіше: у 69% встановлено найсвіжішу з публічно доступних версій ОС від Apple — iOS 6.

Тернопільські фахівці виявили фінансові порушення у Борщівській центральній районній лікарні

Підозрюваного у вбивстві кременчанки правоохоронці затримали на Житомирщині