Завідуюча дитсадком за прийняття дітей до дошкільного закладу вимагала 500 доларів

Поділитися

Нестача місць у дитячих садках використовується деякими керівниками дошкільних установ в особистих цілях. При одержанні неправомірної вигоди співробітниками сектору Державної служби боротьби з економічними злочинами Суворовського райвідділу міліції затримана 35-річна завідуюча одним з дитячих садків району.

Одеситка прийшла в дитсадок, щоб поговорити із завідуючою про влаштування у дошкільний заклад трьох своїх дітей. Керівник установи пообіцяла вирішити це питання таким чином: двох близнюків вона зараховує в садок вже через кілька днів, але за умови, що отримає за це 500 доларів США. А для третьої дитини місце звільниться трохи пізніше, і знову не безкоштовно.

Мати трьох дітей звернулася до міліції. В результаті завідуюча дитячим садом була затримана при отриманні грошей на своєму робочому місці.

Відносно затриманої розпочато кримінальне провадження згідно ч.2 ст. 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою). За це правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу, або арешту на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Суд визначив затриманій запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Прес-служба Одеського міського управління міліції

При використанні матеріалу гіперпосилання на mvs.gov.ua обов`язкове

версія для друку

УБОЗівці затримали корупціонерів, які вимагали і отримали від підприємця 30 тисяч гривень

Дільничний разом з лісником врятував чоловіка, який заблукав у лісі, збираючи гриби