10 тис. жителів захворіли на грип протягом тижня

Поділитися

Протягом минулого тижня на Луганщині більше 10 тис. осіб захворіли на грип та ГРВІ. Про це УНН повідомили у Державній санітарно-епідеміологічній службі Луганщини.

Загалом наразі в області не перевищено епідемічний поріг з захворюваності на грип та ГРВІ.

“При пороговому рівні 55,2 на 10 тисяч населення захворюваність склала 49,4. Всього в області за тиждень захворіло 10 тис. 719 осіб”, – йдеться в повідомлені.

Нагадаємо, за даними ВООЗ, найкращим захистом від грипу визнано вакцинацію. Щеплення не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти – щороку медики фіксують в середньому півмільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).

Корабель з мігрантами зазнав аварії в Італії, 60 осіб загинули

8 жовтня на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя розпочнеться перший тур олімпіади з напрямку “Комп’ютерні науки”