8 жовтня на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя розпочнеться перший тур олімпіади з напрямку “Комп’ютерні науки”

Поділитися

З 8 жовтня 2013 року на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за підтримки modnaKasta проходитиме відкрита олімпіада з напряму «Комп’ютерні науки».

До участі в олімпіаді запрошуються усі охочі студенти та жителі Тернополя віком до 30 років. Олімпіада покликана виявити та підтримати обдаровану молодь, допомогти їй розвинути та реалізувати творчі здібності, підвищити якість підготовки ІТ-фахівців, активізувати навчально-пізнавальну діяльність студентів.

Змагання відбудуться у два тури. Реєструватись можна вже зараз у системі дистанційного навчання університету: http://dl.tntu.edu.ua/registration.php

 

Перший тур змагання проходитиме дистанційно з 9 до 15 жовтня 2013 року та включатиме тестові запитання з базових дисциплін. Другий фінальний тур відбудеться 2 листопада 2013 року в ТНТУ ім. І. Пулюя.

Переможці олімпіади отримають цінні призи

Питання та завдання орієнтовані на знання основ таких дисциплін:

* дискретна математика

* алгоритмізація та програмування

* об’єктно-орієнтоване програмування

* теорія ймовірності, ймовірнісні процеси та математична статистика

* чисельні методи

* організація баз даних та знань

* комп’ютерні мережі

* операційні системи

Детальну інформацію можна отримати за адресою: http://www.networkacad.net/computer-science-contest-tntu-2013.html

Курс «Олімпіада з напряму “Комп’ютерні науки” 2013»: http://dl.tntu.edu.ua/bounce.php?course=1978

 

Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити проведення фіналу олімпіади, який відбудеться 2 листопада з 9:30 до 18:00 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя.

10 тис. жителів захворіли на грип протягом тижня

На хабарі упіймали посадовця