111

Наразі 80% хворих на грип та ГРВІ українців становлять діти. Про це сказав заступник директора Департаменту організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Державної санітарно-епідеміологічної служби Микола Крентовський, повідомляє УНН.

М.Крентовський зазначив, що підйом захворюваності на грип та ГРВІ розпочинається із початком навчального року, коли діти збираються в організовані колективи.

“Діти займають до 80% захворюваності, наразі сезон захворюваності розпочато. Найчастіше хворіють діти 4-9 років, а також до 17 років. Тобто маленькі діти, які перебувають вдома, не хворіють, а хто відвідує дитсадки, школи – ті хворіють”, – розповів М. Крентовський.

Разом з цим найкращим методом захисту від грипу визнано вакцинацію. щеплення від грипу не лише попереджує захворювання, а й запобігає виникненню ускладнень, серед яких пневмонії різної тяжкості, менінгіти, отити, загострення хронічних хвороб. У найбільш складних випадках від грипу можна померти — щороку медики фіксують в середньому пів мільйона смертей.

Як повідомлялось раніше, в цьому році на території України дозволені до використання наступні вакцини: ВАКСІГРИП (виробництва Санофі Пастер С.А., Франція), ФЛЮАРИКС™ (виробництва GlaxoSmithKline Biologicals Branch of SmithKline Beecham Pharma GmbH & Co.KG, Німеччина) та ІНФЛУВАК® (виробництва Abbott Biologicals B.V., Нідерланди).Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.