Батько депутата Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода» отримав від влади 20 мільйонів!

Поділитися

ТОВ «Техно-Буд-Центр» 25-27 вересня за результатами тендерів уклало угоди з на ремонт доріг Тернопільської та Рівненської області на суму 15,29 млн грн. Про це повідомляється у  «Віснику державних закупівель».

Засновниками компанії «Техно-Буд-Центр» є Григорій Процик і Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради замовило фірмі капітальний ремонт вул.Гайової від вул.Замонастириська до вул.Гайова-бічна за 4,74 млн грн.

Торги було проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «в одного учасника» через нагальну потребу завершити роботи в короткі строки. У тендерній документації посилаються на лист державтоінспекції про те, що «відсутність проїзду через вул. Гайова призводить до значного руйнування дорожнього покриття вул. Мостова-бічна, яка не розрахована на пропуск великої кількості автотранспорту та погіршення безпеки руху». При цьому шляховики також звертались до фірми «Газ-Пласт-Буд», яка запропонувала виконати роботи на 0,02% дорожче.

Служба автомобільних доріг у Рівненській області замовила «Техно-Буд-Центру» поточний ремонт дороги Рівне – Тучин – Гоща вартістю 2,58 млн грн. (ямковий ремонт асфальтобетонного покриття без розламування старого), дороги Немирівка – Гаї Лев’ятинські – Новоукраїнське за 3,73 млн грн. (засиплють щебенем і вирівняють поверху шаром асфальтобетону) та дороги Устилуг – Луцьк – Рівне за 4,23 млн грн. (фрезерування старого асфальту і новий шар асфальтобетону), повідомляють “Наші гроші”

На цих тендерах єдиним конкурентом був  «Рівненський облавтодор», який програв усі підряди з різницею 2-4%.

З моменту заснування «Вісника держзакупівель» у 2008 році, фірма «Техно-Буд-Центр» виграла тендери на ремонт доріг у Тернопільській, Львівській та Рівненській областях на 421,86 млн грн.

Через недбалість службовця державі заподіяно збитки на суму понад 400 тисяч гривень

Як заступник міського голови Тернополя організував “схему” на 20 мільйонів