Як заступник міського голови Тернополя організував “схему” на 20 мільйонів

Поділитися

Протягом року Тернопільська інтернет-газета “ПРО ВСЕ”  неодноразово порушувала тему про препаскудне прибирання Тернополя, “луцький слід” у прибиранні міста і т.п. Нарешті хоч одна державна установа втрутилась у мільйонну оборудку, яку організував заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський. Якби хоч ще місто прибирали, було чисто, але і гроші взяли і Тернопіль занедбали.

Тернопільське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України визнало, що ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс» та Комунальне підприємство «Тернопільська міська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» розіграли між собою тендер на 20 млн грн. Про це свідчить рішення Господарського суду Тернопільської області від 11 жовтня.

У січні цього року Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради провело відкриті торги на санітарне утримання доріг та об’єктів благоустрою міста. На цей конкурс подалися лише вказані підприємства.

За результатами торгів, ТОВ «Тернопіль комунал сервіс» отримало підряд на санітарне утримання вулично-дорожньої мережі міста вартістю 15,99 млн грн. А комунпідприємство «Тернопільська МШЕД» – санітарне утримання міських територій та інших об’єктів благоустрою на 1,92 млн грн.

Після звернення обласної прокуратури та СБУ Антимонопольний комітет почав перевірку, у ході якої АМКУ дійшов висновку, що підприємства узгодили між собою умови участі у цих торгах. На ТОВ «Тернопіль Комунал Сервіс» накладено штраф у розмірі  50 тис грн.

Як встановив АМКУ, фірми подали свої пропозиції майже одночасно – з різницею в 10 хвилин. При цьому окремі документи «мають нехарактерні для таких випадків однакові особливості в оформленні».

Зокрема, довідки про наявність працівників відповідної кваліфікації, які могли бути складені у довільній формі, є ідентичними за заголовками, назвами та розміщенням слів в стовпцях таблиць. Самі таблиці, форма яких міськрадою не надавалась, у фірм однакові: складаються з чотирьох стовпчиків, розміри яких однакові; слова у таблиці виділено розділовими знаками, але відсутні пробіли.

Як виявилося, довідки обох підприємств про наявність працівників відповідної кваліфікації складала одна особа, яка працює у ТОВ «Тернопіль комунал сервіс» та КП «МШЕД» на посаді інженера з питань підготовки кадрів та ведення кадрової роботи.

«Однакові особливості в оформленні зазначених довідок Учасників свідчать про обмін інформацією між ТОВ «Тернопіль комунал сервіс» та КП «МШЕД» під час їх підготовки до участі у процедурі закупівлі», – підсумував АМКУ, повідомляють “НАШІ ГРОШІ”

ТОВ «Тернопіль комунал сервіс» оскаржив це рішення АМКУ в суді, однак безуспішно.

КП «МШЕД» підпорядковується Тернопільській міській раді. Засновником ТОВ «Тернопіль комунал сервіс» є Ірина Швець з Луцька. Звідти до Тернополя приїхав “покерманити” Владислав Стемковський, який вже встиг оскандалитись на посаді заступника мера Луцька.

Ні туди – ні сюди, ні саньми – ні колісьми, ні взимку – ні влітку

***

Чому Тернопіль у лайні?

***

Послав Бог роботу, та забрав чорт охоту

***

Шокуюче прибирання у Тернополі

***

Тернопіль очима водія і нардепа: жахливі дороги і препаскудне прибирання снігу (відео)

Батько депутата Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода» отримав від влади 20 мільйонів!

У Тернополі відбудуться урочисті збори з нагоди 20-ї річниці створення всеукраїнської організації “Тризуб” імені Степана Бандери