Чотирьох жителів Ланівець та тернополянина об’єднала спільна справа – наркобізнес

Поділитися

Молоді люди травили життя іншим, а в результаті занапастили власні долі. Сьогодні організаторові та його спільникам слідчі обласного управління інкримінують чотири статті Кримінального кодексу .

Незаконне виробництво та збут наркотичних речовин, використання коштів, здобутих злочинним шляхом, схиляння до вживання дурману – в сумі – серйозний в’язничний термін. Яким буде покарання – визначить суд, а допоки міліціонери проводять оперативні та слідчі дії.

Як повідомив начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Тернопільській області Анатолій Сівчук, тривалий час оперативники документували діяльність злочинного угруповання. Як результат – п’ятеро підозрюваних та велика кількість фактів збуту дурману .

Організатором злочинної зграї виступив 23-річний ланівчанин. Молодий чоловік ніде не працює, а без грошей в нас час скрутно. Взяв до гурту ще трьох товаришів та стали мізкувати, де б товар узяти. Ідея з постачальником підкинув 28-річний зі зграї, мовляв, маю в Тернополі знайомого, може він чимось допоможе. Тернопільському студентові ідея організувати наркобізнес сподобалася, а чим не підробіток до стипендії.

Канадці допоможуть розробити схему поводження з твердими побудовими відходами

Cкандал у футболі: тренер побив тренера!