Другокласник повідомив про замінування школи

Поділитися

У Сімферополі 7-річний школяр повідомив правоохоронців про замінування школи. Вибухового пристрою у приміщенні не виявили, отож батькам дитини доведеться заплатити штраф за хибне повідомлення, повідомили УНН у СЗГ ГУМВС України в АР Крим

Повідомлення про те, що в школі по вулиці Балаклавській у Сімферополі закладена бомба було анонімним.

Заняття в школі на момент прибуття у навчальний заклад правоохоронців і медиків уже закінчилися, що значно спростило заходи з евакуації людей.

Після декількох годин пошуків правоохоронці не виявили вибухонебезпечних і сторонніх підозрілих предметів, які б могли загрожувати життю і здоров’ю людей.

Міліціонери відразу ж висунули версію, що виклик хибний, адже про замінування повідомили дитячим голосом. Протягом декількох годин міліціонери встановили особу “мінера”​​. Ним виявився учень 2-го класу цієї ж школи.

Чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про замінування чи іншу подію, яка загрожує безпеці людей.

Батьки школяра будуть нести відповідальність за діяння свого неповнолітнього сина. Їм доведеться відшкодувати багатотисячні збитки за виїзд десятка автомобілів на хибний виклик.

19-річний хлопець, якого затримали за грабежі, помер через хворобу серця

Головного архітектора судитимуть за незаконну видачу земельної документації