111

– Вибір майбутньої професії – важливий і відповідальний крок, – звернулась до учасників виїзної акції провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг РЦЗ Ольга Грицюк. – Аби цей вибір був правильним, потрібно співставити власні здібності, нахили та бажання з потребами суспільства у фахівцях в тій чи іншій галузі економіки.
Учасники заходу побували на міні-лекції про різні види трудової діяльності, взяли активну участь в профорієнтаційних іграх. Суть гри «Світ професій» полягала в тому, що за заданою назвою фаху потрібно було описати його та вказати, до якого типу професій він відноситься. Під час гри «Професія і особистість» діти називали професійно важливі якості відповідного фахівця.
Школярі з азартом відгадували загадки про різновиди праці. Цікавими для них були й відеофільми про типи професій: людина-людина, людина-природа, людина-техніка, людина – художній образ, людина – знакова система.
– Мені було цікаво відвідати мобільний центр профорієнтації, – поділилася враженнями десятикласниця Оля. – Хочу бути кухарем, а під час заходу дізналася, що ця професія користується попитом у роботодавців.
– Мрію стати ветеринаром, – розповів про свої плани на майбутнє Микола з 9 класу. – Я люблю тварин. Та й у селі завжди потрібен такий фахівець.
У виїзній профорієнтаційній акації загалом взяла участь майже сотня школярів та освітян Загірської ЗОШ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.