“Фіорентина” перемогла “Дніпро” з рахунком 2:1

Італійська “Фіорентина” перемогла дніпропетровський клуб на місцевій “Дніпро Арені” у рамках Ліги Європи УЄФА, повідомляє УНН.

Голи у “Фіорентини” забивали Гонсало Родрігес і Амброзіні. У “Дніпра” гол з пенальті забив Євген Селезньов.

Матч розпочався з атак дніпропетровського клубу. Втім, перший тайм закінчився з нічийним результатом 0:0.

У другому таймі дніпропетровський “Дніпро” продовжував атакувати ворота “Фіорентини”. Італійці продовжували грати від оборони з жорсткими фолами у центрі поля. Гонсало Лродрігес відкрив рахунок, своїм потужним ударом з пенальті. Євген Селезньов зрівняв рахунок також своїм потужним ударом з пенальті. Амброзіні забив другий гол після точної гольової передачі Хорхе Валеро. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь італійської “Фіорентини”.