111

Поразкою закінчилась рейдерська атака чиновників Тернопільської обласної адміністрації на зміну керівництва Громадської ради. Керівник цього дорадчого органу авторитетний депутат облради Володимир Чубатий разом зі своїми заступниками і громадськими діячами провели прес-конференцію у місцевому прес-клубі, під час якої каменя на камені не залишили з псевдоаргументів чиновників і підлабузників влади, які від безсилля прийшли покричати на учасників прес-конференції. Найважливіший аргумент, що чиновники ОДА не зуміли організувати “чисту” більшості в Громадській раді, а протокол засідання, де вчинили переворот, не мають навіть на руках, бо він знаходиться в … обласній адміністрації. Втім, здавалось би, пересічним тернополянам яка різниця? Насправді, це справа принципу. Громадськість, яка самоорганізувалась, бажає працювати, вирішувати актуальні питання краю, стала поперек горла чиновникам облдержадміністрації. Більше того, як голову Громадської ради Володимира Чубатого визнає навіть прем’єр-міністр України. То для чого Валентину Хоптяну породжувати чергове протистояння вже із просто дорадчим органом? Детальніше – дивіться відео.
2 comments

  1. Вершник

    Ви мені поясніть чого так сестричка Муца Пяла і Чубатий так хочуть бути в громадській раді?? Вони ж тільки про гроші думають, як свої кишені набити.

  2. Taras

    З якими очима пан Андрунців прийшов до людей. Він встиду немає ніякого.Йому плюй межи очі – він скаже що то дощ. Цей раз йому халява не пройшла.Люди попались принципові і дали оцінку його холуйським діям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.