111

Сьогодні у Тернополі відбулось засідання транспортного комітету Верховної Ради України під головуванням регіонала Бориса Колєснікова. Цю зустріч, як не дивно, пролобіював нардеп-опозиціонер Василь Деревляний. Для чого це йому – нині можна лише здогадуватись.

До транспортного комітету, окрім пана Колєснікова і Деревляного входять здебільшого невідомі нардепи на Тернопіллі. Окрім сина президента. Та Віктор Вікторович Янукович до Тернополя не прилетіли, хоч ще вчора в місцевому аеропорту готувались прийняти аж три літаки: Януковича-молодшого, Бориса Колєснікова та з групою нардепів. Насправді приземлився приватний австрійський літак, який нібито належить фірмі Колєснікова. Як жартували в аеропорту, 400 тисяч зекономи (приліт з Києва до Тернополя вартує 200 тисяч гривень). Після прильоту депутати перецілувались між собою, тернопільською владою і опозицією. Різниці не робили нікому. Потім голова ОДА Валентин Хоптян на ламаній російській, заломавши руки, почав “плач Ярославни”. Колєсніков був непохитний до кінця візиту. Він був шокований ліню і нахабством місцевих чиновників, які навіть не організували прибирання приміщення аеропорту. Так і говоририли всі стоячи, на фоні потрісканих стін, фарби, що відшарувалась і жахливих вицвілих картин.

Більше того, він час від часу критикував місцевих чиновників. Відчувши неладне, працівники “білого дому”, витіснили журналістів із засідання комітету, брешучи, що воно закрите.

За той час журналісти почули традиційну брєдову хвальбу Хоптяна про успіхи. Неоковирна мова Хоптяна лише роздратувала столичного гостя. Він відразу спитав чому із зростанням вдвічі врожайності, не зростає вдвічі зарплати людей, доходи. Виходить, людей змушують задарма вдвічі більше працювати, ніж торік. Після цих слів керівник прес-служби почав помаленько “зачистку залу від преси”. Журналіст “ПРО ВСЕ” останнім покинув засідання, тому саме читачі “ПРО ВСЕ” мають можливість переглянути найбільше з того, що відбувалось на засіданні.

2 comments

  1. Андрій

    Дістали ці нездарні політики, он опозиція взагалі насмішка для народу, про них анекдоти складають уже і ігри прикольні, он одна з них http://vk.com/app3938122 посміявся від душі)

  2. ScorpyONE

    как видим – не все так гладео складывается на вотчине наших оппозиуционеров. А почему? А потому, что вместо выполнения своих предвыборных обязательств они начали дерибанить регион точно так же, как и рыги. Только воюют между собой – кому кусок побольше достанется. эта их главная черта очень точно подмечена коммуняками в игре Советую — неплохо сделано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.